404001A10M020
Woodhead / MolexCable Assembly Circular E152210 2m 24AWG M8 Circular 4 POS F Nano-ChangeA®
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Cable Assembly Circular E152210 2m 24AWG M8 Circular 4 POS F Nano-ChangeA®
Search Keywords: 404001A10M020
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Woodhead / Molex
Part No:
404001A10M020
Alias/AKA:
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
Supplier Standard Pack:
1
IN STOCK: 0
Minimum Order Quantity: 3
Factory Lead-Time 9 Weeks
Qty
Unit Price
3
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
Insulated Banana Plug - Giant - 3/4" Contact - 25 Amps - 2kV - Solder Well Wiring - Red.
SC110E
Audio 30VDC/30VAC 120VDC/120VAC 10mA 50dBA/63dBA 1600Hz to 2200Hz Screw Panel Mount