4310R-101-223LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4310R-101-223LF
Bourns
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 4310R101223LF
Part No:
4310R-101-223LF
COO:
CR
Power Rating:
1.25 W
Resistance Value:
22 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C