EKXF451ELL100MJ20S by chemi-con
EKXF451ELL100MJ20S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 10uF 450V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 92mA 20000h 105C Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION