NRAS1111-0.5A-AA by idec corporation
Image is representational - see mfr. specs
NRAS1111-0.5A-AA
IDEC Corporation
Circuit Breaker Electromagnetic 1Pole 0.5A 250VAC
DESCRIPTION
Search Keywords: NRAS111105AAA
Part No:
NRAS1111-0.5A-AA
COO:
JP
ECCN:
Voltage Rating:
250 VAC
Current Rating:
0.5 A
Operating Temperature:
-40 to 85 °C