PB-12N32MP-05AQ by mallory sonalert
Image is representational - see mfr. specs
PB-12N32MP-05AQ
Mallory Sonalert
Audio Indicator Piezo 3VDC 7VDC 50mA 5VDC 85dBA 2800Hz to 3600Hz Through Hole Pin Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: PB12N32MP05AQ
Supplier:
Mallory Sonalert
Part No:
PB-12N32MP-05AQ
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Minimum Operating Supply Voltage:
3970VDC
Maximum Operating Supply Voltage:
7966VDC
Product Diameter:
12 mm