EPP-200-24 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
EPP-200-24
MEAN WELL
AC/DC Open Frame Power Supply (PSU) - ITE - 1 Output - 140 W - 200W @ 10CFM - 80V AC to 264V AC.
Accessories
End of Life: Final orders must be placed by 12/31/2026
DESCRIPTION
Search Keywords: EPP20024
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
EPP-200-24
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
101.6 x 50.8 x 29 mm
AC Input Voltage:
80 to 264 V