LRS-450-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
LRS-450-12
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 450W - 12VDC - 37.5A - Input: 90 to 132VAC / 180 to 264VAC - Enclosed - Screw Terminals ...
DESCRIPTION
The MEAN WELL LRS-450-12 is a reliable AC-DC power supply capable of delivering 450W of power output at 12VDC and 37.5A. This compact and durable power supply features an enclosed design and screw terminals for easy and secure installation. With a wide input voltage range of 90 to 132VAC or 180 to 264VAC, the LRS-450-12 is ideal for a variety of applications requiring a stable and efficient power source. Trust MEAN WELL for quality power solutions.