SD-100A-24 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SD-100A-24
MEAN WELL
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 24V 4.2A 100.8W 11-Pin
DESCRIPTION
Search Keywords: SD100A24
Part No:
SD-100A-24
COO:
CN
Family:
SD-100
Mounting:
Chassis
Input Voltage:
9.5 to 18 V
Number of Outputs:
1
Dimension:
199 x 98 x 38 mm