G3VM-101HR1(TR05)
G3VM-101HR1(TR05)
In Stock: 500
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
G3VM-101HR1 by omron electronics
Image is representational - see mfr. specs
G3VM-101HR1
Omron Electronics
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC, DC Output - 1.33VDC Input - 2A 0 to 100V Load - Gull Wing - 6-SOP (0.173", 4.40mm) Package.