ECQ-E4105KF by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-E4105KF
Panasonic
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105°C Automotive Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECQE4105KF
Part No:
ECQ-E4105KF
Voltage:
400 VDC
Capacitance Value:
1 uF
Tolerance:
10 %
Size:
26 x 8.5 x 18 mm