ECQ-E4224JF by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-E4224JF
Panasonic
Cap Film 0.22uF 400V PET 5% (18.5 X 5.9 X 13mm) Radial 15mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECQE4224JF
Part No:
ECQ-E4224JF
Voltage:
400 VDC
Capacitance Value:
0.22 uF
Tolerance:
5 %
Size:
18.5 x 5.9 x 13 mm