ECW-F6334JL by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECW-F6334JL
Panasonic
Cap Film 0.33uF 630V PP 5% (20.5 X 11.4 X 17.7mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECWF6334JL
Part No:
ECW-F6334JL
EAR99
100
Voltage:
630 VDC
Capacitance Value:
0.33 uF
Tolerance:
5 %
Size:
20.5 x 11.4 x 17.7 mm