ERA-8AEB681V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERA-8AEB681V
Panasonic
Res Thin Film 1206 680 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERA8AEB681V
Part No:
ERA-8AEB681V
Resistance Value:
680 Ohm
Tolerance:
0.1 %
Temperature Coefficient:
±25 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C