FTD84-16-C by panduit
Image is representational - see mfr. specs
FTD84-16-C
Panduit
Polypropylene insulated ferrules – twin wire blue DIN end sleeve, 6 AWG (16.0mm²), 0.63"(16.0mm) pin length,bulk package.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Polypropylene insulated ferrules twin wire blue DIN color end sleeve, 6 AWG (16.0mm²), 0.63(16.0mm) pin length,bulk package.