3006P-1-253LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3006P-1-253LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 25K Ohm 10% 0.75W(3/4W) 15(Elec)Turn 2.36mm (20.57 X 4.83 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Tube
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 3006P1253LF
Référence:
3006P-1-253LF
COO:
MX
Resistance Value:
25 KOhm
Tolerance:
10 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Dimension:
20.57 x 4.83 x 6.35 mm
Operating Temperature:
-55 to 125 °C
Switch Option:
No11446
Number of Elements:
111435
EN STOCK: 66
Peut être expédié immédiatement
Buy all 66 in-stock or the regular minimum order quantity of 100