4308R-101-104LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4308R-101-104LF
Bourns
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 4308R101104LF
Référence:
4308R-101-104LF
COO:
CR
ECCN:
EAR99
25
Number of Resistors:
7
Number of Terminals:
8
Power Rating:
1 W
Resistance Value:
100 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C