4310R-101-122LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4310R-101-122LF
Bourns
Res Thick Film NET 1.2K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Compliant
TUBE Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 4310R101122LF
Référence:
4310R-101-122LF
COO:
CR
ECCN:
EAR99
20
Package Type:
TUBE
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
BUS
Number of Resistors:
9
Number of Terminals:
10
Power Rating:
1.25 W
Power Rating per Resistor:
0.2 (1/5) W
Resistance Value:
1.2 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C