4606X-102-224LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4606X-102-224LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RoHS Compliant
BULK Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 4606X102224LF
Référence:
4606X-102-224LF
EAR99
1000
Package Type:
BULK
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
3
Number of Terminals:
6
Power Rating:
0.75 (3/4) W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
220 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C