4608X-102-123LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4608X-102-123LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
DESCRIPTION
Search Keywords: 4608X102123LF
Référence:
4608X-102-123LF
COO:
JP
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
4
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
12 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C