4609X-101-333LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4609X-101-333LF
Bourns
Res Thick Film NET 33K Ohm 2% 1.13W A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: 4609X101333LF
Référence:
4609X-101-333LF
Power Rating:
1.13 W
Resistance Value:
33 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C