4610X-102-202LF
BournsThick Film Conformal Coated Network Resistors
RoHS Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
Search Keywords: 4610X102202LF
SPÉCIFICATION
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
fournisseur:
Bourns
Référence:
4610X-102-202LF
Unité de mesure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Référence:
1000
Package Type:
BULK
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
5
Number of Terminals:
10
Power Rating:
1.25 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
2 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C