4610X-102-224LF
4610X-102-224LF
en stock: 2 960
Commande min: 1 000
Afficher le produit
ROHs Equivalent
4310R-102-224LF
4310R-102-224LF
en stock: 0
Commande min: 500
Afficher le produit
4610X-102-224 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4610X-102-224
Bourns
Res Thick Film NET 220K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Non-Compliant
Emballage
ACCESSOIRES
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: 4610X102224
Référence:
4610X-102-224
Unité de mesure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
5
Power Rating:
1.25 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
220 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C