CD214C-T120ALF
BournsDiode TVS Single Uni-Dir 120V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
RoHS Compliant
REEL Emballage
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Diode TVS Single Uni-Dir 120V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Search Keywords: CD214CT120ALF
SPÉCIFICATION
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
fournisseur:
Bourns
Référence:
CD214C-T120ALF
Unité de mesure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
TW
ECCN:
EAR99
Reel Pack:
1
Package Type:
REEL
Family:
CD214C-T120A
Maximum Clamping Voltage:
193 V
Maximum Peak Pulse Current:
7.9 A