CMP2010-FX-2402ELF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CMP2010-FX-2402ELF
Bourns
Res Thick Film 2010 24K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION