CRL2010-FW-R680ELF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CRL2010-FW-R680ELF
Bourns
Low Value Chip Resistor - 0.75W - 0.68 ohm ±1% - ±200ppm/°C - SMD 2010
DESCRIPTION
Search Keywords: CRL2010FWR680ELF
Référence:
CRL2010-FW-R680ELF
Resistance Value:
680 mOhm
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 125 °C