CRM2010-FX-1000ELF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CRM2010-FX-1000ELF
Bourns
High Power Thick Film Chip Resistor - 1.0W - 100 ohms ±1% - ±100ppm/°C - 200V - SMD 2010 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION