FW20A8R20JA by bourns
Image is representational - see mfr. specs
FW20A8R20JA
Bourns
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE FWxxA 0.236Diax0.472L 6.00mmx12.00mm 2W 8.2Ohm ±200ppm/C
RoHS Compliant
AMMO Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION