MH4516-800Y
BournsFerrite Beads High Current Chip 80Ohm 25% 100MHz 3A 0.05Ohm DCR 1806 T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
DESCRIPTION
Ferrite Beads High Current Chip 80Ohm 25% 100MHz 3A 0.05Ohm DCR 1806 T/R