EKXL401ELL101ML30S by chemi-con
EKXL401ELL101ML30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 100uF 400V 20% (16 X 30mm) Radial 7.5mm 720mA 12000h 105C Bulk
RoHS Compliant
Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: EKXL401ELL101ML30S
fournisseur:
Chemi-Con
Référence:
EKXL401ELL101ML30S
COO:
JP
ECCN:
EAR99
500
EN STOCK: 7
Peut être expédié immédiatement
Buy all 7 in-stock or the regular minimum order quantity of 25