70B1G048K502X-A by honeywell
70B1G048K502X-A
Honeywell
Potentiometer - Single (Cermet) - Plain 0.250" (6.35mm) Long - 1/2" Shaft Length - 5K Ohm - ±5%.
RoHS Compliant
Emballage
ACCESSOIRES
Discontinued
DESCRIPTION