70J1G032P502U
HoneywellPotentiometer - Single (Conductive Plastic) - Plain 0.250" (6.35mm) Long - 1/2" Shaft Length - 5K Ohm - ±10%.
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Potentiometer - Single (Conductive Plastic) - Plain 0.250" (6.35mm) Long - 1/2" Shaft Length - 5K Ohm - ±10%.