VC10F1.5K by honeywell
Image is representational - see mfr. specs
VC10F1.5K
Honeywell
Res Wirewound 1.5K Ohm 5% 10W ±30ppm/°C Vitreous Enamel AXL
Non-Compliant
Emballage
ACCESSOIRES
Discontinued
DESCRIPTION