4116R-1-681LF
4116R-1-681LF
en stock: 2 502
Commande min: 25
Afficher le produit
4116R-1-681 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4116R-1-681
Bourns
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 2.25W ±100ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
Non-Compliant
TUBE Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 4116R1681
Référence:
4116R-1-681
Unité de mesure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
IE
ECCN:
EAR99
25
Package Type:
TUBE
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
8
Number of Terminals:
16
Power Rating:
2.25 W
Power Rating per Resistor:
0.25 (1/4) W
Resistance Value:
680 Ohm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Termination Style:
Pin
  This product is NOT RoHS Compliant.  See Alternatives
EN STOCK: 14
Peut être expédié immédiatement
Buy all 14 in-stock or the regular minimum order quantity of 25