4606X-102-474LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4606X-102-474LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
DESCRIPTION
Search Keywords: 4606X102474LF
Référence:
4606X-102-474LF
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
3
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
470 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C