4608X-101-222LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4608X-101-222LF
Bourns
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1W A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: 4608X101222LF
Référence:
4608X-101-222LF
Circuit Designator:
BUS
Number of Resistors:
7
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.2 (1/5) W
Resistance Value:
2.2 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Termination Style:
Pin
EN STOCK: 617
Peut être expédié immédiatement
Buy all 617 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000