4608X-101-223LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4608X-101-223LF
Bourns
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1W A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
RoHS Compliant
BULK Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 4608X101223LF
Référence:
4608X-101-223LF
EAR99
1000
Package Type:
BULK
Circuit Designator:
BUS
Number of Resistors:
7
Number of Terminals:
8
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.2 (1/5) W
Resistance Value:
22 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Termination Style:
Pin
EN STOCK: 884
Expédition today, if you order in
Buy all 884 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000