4608X-102-124LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4608X-102-124LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
DESCRIPTION
Search Keywords: 4608X102124LF
Référence:
4608X-102-124LF
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
4
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
120 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C