4608X-102-220LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4608X-102-220LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
DESCRIPTION
Search Keywords: 4608X102220LF
Référence:
4608X-102-220LF
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
4
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
22 Ohm
Tolerance:
1 Ohm
Temperature Coefficient:
±250 ppm/°C