4608X-102-821LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4608X-102-821LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RoHS Compliant
BULK Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 4608X102821LF
Référence:
4608X-102-821LF
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
BULK
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
4
Number of Terminals:
8
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
820 Ohm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C