4609X-101-153LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4609X-101-153LF
Bourns
Res Thick Film NET 15K Ohm 2% 1.13W A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: 4609X101153LF
Référence:
4609X-101-153LF
Power Rating:
1.13 W
Resistance Value:
15 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C