4610X-101-221LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4610X-101-221LF
Bourns
Res Thick Film NET 220 Ohm 2% 1.25W A±100ppm/A°C BUS Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: 4610X101221LF
Référence:
4610X-101-221LF
Circuit Designator:
BUS
Number of Resistors:
9
Power Rating:
1.25 W
Power Rating per Resistor:
0.2 (1/5) W
Resistance Value:
220 Ohm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Termination Style:
Pin
EN STOCK: 139
Peut être expédié immédiatement
Buy all 139 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000