4610X-102-221LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4610X-102-221LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
DESCRIPTION
Search Keywords: 4610X102221LF
Référence:
4610X-102-221LF
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
5
Power Rating:
1.25 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
220 Ohm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C