4816P-1-220LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4816P-1-220LF
Bourns
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 1.28W A±250ppm/A°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 4816P1220LF
Référence:
4816P-1-220LF
COO:
CR
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
REEL
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
8
Number of Terminals:
16
Power Rating:
1.28 W
Power Rating per Resistor:
0.16 W
Resistance Value:
22 Ohm
Tolerance:
1 Ohm
Temperature Coefficient:
±250 ppm/°C