4816P-1-332LF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4816P-1-332LF
Bourns
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 4816P1332LF
Référence:
4816P-1-332LF
COO:
CR
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
REEL
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
8
Power Rating:
1.28 W
Power Rating per Resistor:
0.16 W
Resistance Value:
3.3 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C