CD214C-T120ALF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CD214C-T120ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 120V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: CD214CT120ALF
Référence:
CD214C-T120ALF
COO:
TW
ECCN:
EAR99
1
Package Type:
REEL
Family:
CD214C-T120A
Maximum Clamping Voltage:
193 V
Maximum Peak Pulse Current:
7.9 A