CMP2512AFX-1000ELF by bourns
CMP2512AFX-1000ELF
Bourns
Res Thick Film 2512 100 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION