CR2512-FX-1003ELF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CR2512-FX-1003ELF
Bourns
Res Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
DESCRIPTION