CRM2512-JW-133ELF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CRM2512-JW-133ELF
Bourns
High Power Thick Film Chip Resistor - 2.0W - 13 Kohm ±5% - ±200ppm/°C - 300V - SMD 2512 - Tape&Reel
DESCRIPTION