CRM2512-JW-200ELF by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CRM2512-JW-200ELF
Bourns
High Power Thick Film Chip Resistor - 2.0W - 20.0 ohms ±5% - ±200ppm/°C - 300V - SMD 2512 - Tape&Reel
DESCRIPTION
Search Keywords: CRM2512JW200ELF
Référence:
CRM2512-JW-200ELF
COO:
TW
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Resistance Value:
20 Ohm
Power Rating:
2 W
Tolerance:
511364%
Case Size:
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C