CW161009A-36NJ by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CW161009A-36NJ
Bourns
Inductor RF Wirewound 0.036uH 5% 250MHz 36Q-Factor Ceramic 0.6A 0.2Ohm DCR 0603 Automotive T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION